خبرها

تنظیم برنامه های دقیق و منظم، ارائه عملکرد مثبت و گزارش مستندات در صدر برنامه های سال جدید

تنظیم برنامه های دقیق و منظم، ارائه عملکرد مثبت و گزارش مستندات در صدر برنامه های سال جدید
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در دیدار با همکاران و مدیران استان تهران تنظیم هدفدار برنامه ها، تلاش برای بهترین عملکرد و مستندسازی و اطلاع رسانی را از مهم ترین وظایف همکاران در سال جدید برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، مهندس محمدنادر محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در جمع همکارن بر سعه صدر و آرامش در پاسخ گویی به ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: امیدواریم به لحاظ یکی شدن ساختمانها و ایجاد محیط مطلوب کاری، شاهد اتفاقات خوبی در سال جاری باشیم.

وی ضمن تشکر از حوزه توسعه منابع در اقدامات مثبت 6 ماهه اخیر گفت: در پی آن هستیم تا از همه امکانات حتی از حداقل ها برای افزایش رفاه کارکنان بهره ببریم.

مهندس محمدزاده کارکنان را به ایجاد فضاهای پرنشاط و دوستانه همراه با قدردانی و احترام نسبت به همدیگر و اربابان رجوع تشویق کرد و گفت: سعی کنید از کارتان لذت ببرید، بهترین ساعات عمر شما در محیط کاری سپری می شود، این ساعتها را با لذت خدمت رسانی و رعایت اصول اداری و بردباری و حوصله توأمان کنید.

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
نظر خود را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500


شعارسال96

کاربر گرامی ، در صورتی که از مرورگر Internet Explorer برای مشاهده سایت  استفاده می نمایید، به منظور مشاهده صحیح سایت و بهره گیری از امکانات آن،  لطفا مرورگر خود را به آخرین نسخه Internet Explorer بروز رسانی نمایید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران می باشد.