خبرها

تکمیل عملیات عمرانی سه پروژه در استان تهران با اعتبار ۹۲ میلیارد ‌ریال

تکمیل عملیات عمرانی سه پروژه در استان تهران با اعتبار ۹۲ میلیارد ‌ریال
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از افتتاح سه پروژه در حوزه فعالیت این اداره کل با اعتبار ۹۲ میلیارد ‌ریال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، ‌مهندس محمدزاده با اشاره به افتتاح سه پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در شهرستان ملارد، بیان کرد: شهرستان ملارد به مساحت 960 کیلومترمربع و جمعیت 400 هزار نفر، یکی از 15 شهرستان استان تهران است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران افزود: پروژه‌های روکش آسفالت محور چیتگر - شهریار، پنجمین کتابخانه عمومی ملارد و ساختمان فرمانداری ملارد‌ در مجموع با اعتبار 9.2 میلیارد تومان، افتتاح شد.

‌وی اضافه کرد: ‌همچنین پروژه‌‌‌ روکش آسفالت محور چیتگر - شهریار به طول 9 کیلومتر حد فاصل پل راه‌آهن تا میدان سپاه (مسیر رفت) با اعتبار 30 میلیارد ریال افتتاح گردید.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران افزود: پروژه احداث ساختمان فرمانداری ملارد در قالب سازه فلزی در سه طبقه با زیربنایی 3125 مترمربع پروژه دیگری بود که به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: با توجه به اهداف برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و در راستای ایجاد شهرستان جدید ملارد نیاز به احداث ساختمان فرمانداری در این شهرستان بسیار ضروری بود که این امر منجر به هماهنگی و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت بهتر می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران، گفت: تعداد کتابخانه‌های عمومی موجود در شهرستان ملارد چهار باب کتابخانه بود و کتابخانه عمومی امیرکبیر، پنجمین کتابخانه عمومی شهرستان ملارد است؛ این کتابخانه با زیربنای 373 مترمربع با سازه فلزی در یک طبقه ‌‌ساخته شد.

وی یادآور شد: همچنین طرح احداث شهرک اداری شهرستان ملارد در دستور کار قرار گرفت و در سال 95 مطالعه احداث سه ساختمان اداری برای دستگاه متقاضی آغاز شد.

 

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۳۳

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
نظر خود را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500


شعارسال96

کاربر گرامی ، در صورتی که از مرورگر Internet Explorer برای مشاهده سایت  استفاده می نمایید، به منظور مشاهده صحیح سایت و بهره گیری از امکانات آن،  لطفا مرورگر خود را به آخرین نسخه Internet Explorer بروز رسانی نمایید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران می باشد.