خبرها

سازمان ملی زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تهران را شایسته کسب رتبه اول کشوری دانست

سازمان ملی زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تهران را شایسته کسب رتبه اول کشوری دانست
معاون وزیر و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن، نتایج ارزیابی عملکرد سال 1395 ادارات کل راه و شهرسازی در حوزه وظایف تعهد شده را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، مهندس عظیمیان طی نامه ای از طرف دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، عملکرد ده ماهه پایانی سال 1395 ادارات کل راه و شهرسازی استانها را اعلام کرده است.

در این نامه خلاصه نتایج اطلاعات پردازش شده فرآیندهای اصلی اعلام شده است که در سر فصل های  : تحصیل و نگهداشت املاک و اراضی، ساخت و فرآوری اراضی و واگذاری، اداره کل و راه و شهرسازی استان تهران موفق به کسب امتیاز اول کشوری شده و در تأمین و تجهیز منابع رتبه 24 کشوری را کسب کرده  است ، همچنین لازم به ذکر است در عملکرد کل کشوری نیز این اداره کل توانسته است در مجموع امتیازات ، حائز رتبه اول در میان ادارات کل راه و شهرسازی کشور شود.

عظیمیان، ریاست سازمان ملی زمین و مسکن کشور، برنامه ریزی دقیق، شناخت نقاط ضعف و قدرت و ارائه راهکارهای مناسب را از جمله سرفصل های برنامه ای مهم اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای سال جدید عنوان کرده است.

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
نظر خود را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500


شعارسال96

کاربر گرامی ، در صورتی که از مرورگر Internet Explorer برای مشاهده سایت  استفاده می نمایید، به منظور مشاهده صحیح سایت و بهره گیری از امکانات آن،  لطفا مرورگر خود را به آخرین نسخه Internet Explorer بروز رسانی نمایید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران می باشد.